اصول-برقراری-ارتباط-موثر

28 ویدیو

مدت دوره: 0 ساعت و 0 دقیقه

معرفی

00:00:00

رایگان

در این دوره ویدیویی با john Ulmen همراه می‎شویم تا رازهای یک ارتباط مؤثر را فرا بگیریم. با مشاهده این دوره نحوه ارتباط داشتن با دیگران و چگونگی تأثیرگذاری بر آنها حتی در شرایطی خاص نظیر داشتن ترس، استرس و فشار را آموزش می‎بینیم. ما را همراهی بفرمایید.

نمایش سریالی ویدیو:

دوره های مشابه:

اصول-برقراری-ارتباط-موثر

اصول-برقراری-ارتباط-موثر

تعداد ویدئو: 28

در دوره ویدیویی «اصول برقراری ارتباط موثر» به بیان راهکارهای مفید و کاربردی در خصوص ایجاد ارتباطی مناسب با دیگران می‎پردازیم. برقراری ارتباط با دیگران به عنوان مؤلفه‎ای در نظر گرفته می‎شود که از دیرباز انسان‎ها با آن درگیر بوده‎اند. از برقراری ارتباط با اعضای خانواده گرفته تا رابطه‎های شکل گرفته در جامعه، همگی باعث شده‎اند که توانایی ایجاد این نوع از ارتباط به صورت موثر به عنوان یکی از مهارت‎های مهم هر شخص شناخته شود. در واقع از جمله خصوصیات بارز انسان‎های موفق در طول تاریخ، برقراری چنین ارتباط پایداری با سایر افراد جامعه می‎باشد. اما دستیابی به این مهارت به فراگیری اصول و مفاهیم برقراری ارتباط نیاز دارد و با تمرین بسیار در فرد حاصل می‎شود. مباحث متعددی وجود دارند که فرد با در نظر گرفتن آنها می‎تواند در خانواده، جامعه و محل کار بهترین ارتباطات را با سایرین برقرار کند که از مهم‎ترین آنها می‎توان به طراحی محتوای پیامی ارزشمند و به یاد ماندنی‎تر کردن آن، توجه به زبان بدن، طریقه ارتباط با افراد در سطوح مختلف، ایجاد رابطه‎ای دوستانه، چگونگی اعتماد سازی و کاهش استرس و فشار اشاره کرد. ما نیز در این مجموعه ویدیویی تصمیم داریم تا شما عزیزان را با راهکارها و روش‎های برقراری ارتباط موثر آشنا کنیم تا بتوانید در روابط خود به خوبی از آنها استفاده نمایید. با ما همراه باشید.

اصول-کار-گروهی

اصول-کار-گروهی

تعداد ویدئو: 27

در دوره ویدیویی «اصول کار گروهی» همراه شما عزیزان هستیم تا با تقویت مهارت‎های کار گروهی ارتباط مؤثرتری با سایر اعضای تیم داشته باشید. امروزه افراد بسیار کمی در جهان هستند که کاملا به صورت فردی مشغول به کار باشند و با اشخاص دیگری ارتباط برقرار نکنند. همین موضوع به تنهایی اهمیت بالای کار گروهی را نشان می‎دهد. کارکنان به عنوان محرکه‎های اصلی یک سازمان باید بتوانند به خوبی با هم ارتباط برقرار نموده و در انجام امور با یکدیگر تعامل داشته باشند. البته موفقیت در کار گروهی مهارتی نیست که به یکباره در فرد ایجاد شود و به فراگیری اصول و راهکارهایی نیاز دارد. یکی از اصلی‎ترین نکات در این موفقیت به انتخاب صحیح اعضای گروه بر می‎گردد. یک رهبر موفق باید بتواند بهترین افراد را از لحاظ کارایی و خصوصیات برای تیم انتخاب کند و به درستی اهداف خود را برای آنان مشخص نماید. همچنین باید با توجه به مهارت‎ها و ویژگی‎های اعضای گروه بین آنان تقسیم کار صورت گیرد تا عملکردی مناسب را منجر شود. ارتباط مناسب و همدلی بین کارکنان نیز از دیگر عوامل موفقیت در کار گروهی به شمار می‎رود که موارد متعددی را شامل می‎گردد. ایجاد اعتماد، رفتار صادقانه، درک تفاوت‎ها، توانایی خوب گوش دادن، برخورداری از دیدگاهی مثبت، پشتیبانی کردن و بخشش را می‎توان نمونه‎هایی از مباحث ضروری در برقراری ارتباط موفق برشمرد. ما نیز در این مجموعه آموزشی تصمیم داریم تا شما عزیزان را با این مفاهیم آشنا کنیم تا بتوانید به عضوی مفید و عالی برای گروهتان تبدیل شوید. با ما همراه باشید.