دسته بندی ها:

دسته بندی ها

انجام-به-موقع-کارها

انجام-به-موقع-کارها

تعداد ویدئوها: 16

در دنیای امروز، همه چیز با سرعت خارق‌العاده‌ای پیش می‌رود و ما باید به اجبار خودمان را با این شرایط تطبیق دهیم. اما گاهی اوقات آنقدر کارهای انجام نشده‌ در دست داریم که دچار سردرگمی، کلافگی و در نهایت زدگی از کارمان می‌شویم که حتی ممکن است منجر به خارج شدن از کار و فعالیت مورد علاقه‌مان شود. هرچه حجم کارهای انجام نشده بالاتر باشد، عواقب و پیشامدهای این مسئله نیز بیشتر خواهد بود. شاید بارها آرزو کرده باشید که کارهایتان برای یک بار هم که شده به موقع انجام شوند تا بتوانید به اهداف برنامه‌ریزی شده خود دست یابید. ما شما را به دیدن این دوره فوق‌العاده دعوت می‌کنیم و به شما ثابت می‌کنیم که نه تنها آرزوی شما به راحتی برآورده می‌شود، بلکه می‌توانید به یک فرد شاد و پرانرژی تبدیل شوید و زمان بیشتر و مفیدتری را در اختیار خود داشته باشید. پس اگر به دنبال راهی برای برنامه‌ریزی بهتر و انجام به موقع کارهایتان هستید، دیدن این مجموعه ویدئویی را از دست ندهید.

اصول-کسب-و-کار

اصول-کسب-و-کار

تعداد ویدئوها: 37

در دوره ویدیویی «اصول کسب و کار» با مفاهیم مهم در حوزه تجارت، انواع کسب و کار و همچنین اهداف آنها آشنا خواهید شد. در دنیای امروزی تجارت و کسب و کار به اشکال مختلفی با زندگی روزمره‌مان گره خورده و تقریبا هر فردی به گونه‌ای با آن سر و کار دارد. هنگامی که صحبت از تجارت به میان می‌آید بسیاری از افراد موضوعاتی از قبیل پول، سود، قدرت، طمع و رقابت را در ذهنشان مرور می‌کنند. به طور کلی تجارت می‌تواند همه این مسائل را در برگرفته و علاوه بر این، موارد دیگری از قبیل شناسایی بازار هدف، توجه به زیرساخت‌ها، اعتمادسازی و... را شامل شود. بدون شک هدف نهایی هر تجارت و کسب و کاری سودزایی و افزایش درآمد است. اینکه بتوانید برای محصولات خود امکاناتی را ارائه دهید که مورد پسند بسیاری از مشتریان باشد یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود. در واقع شرکت‌های تولید کننده باید نیازهای اصلی مشتریان را شناسایی کنند و با توجه به آنها قابلیت‌های مورد نظر را در محصولاتشان پیاده نمایند. همچنین شرکت‌های بزرگ در زمینه‌های مختلف کسب و کارشان از تیم‌های چند تخصصی استفاده می‌کنند و از آنان بهره می‌برند. بکارگیری این روش باعث تقسیم کار میان اعضای سازمان شده و هر بخشی به صورت تخصصی و هدفمند در حوزه مربوطه به فعالیت می‌پردازد. در این دوره به همراه Eddie Davila، استاد دانشگاه و نویسنده آمریکایی مسائل و موضوعات متعددی را در زمینه تجارت مورد بررسی قرار می‌دهیم و هر یک از آنها را تشریح خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

رازهای-میلیونر-شدن

رازهای-میلیونر-شدن

تعداد ویدئوها: 40

در دوره ویدیویی «رازهای میلیونر شدن» با برایان تریسی، سخنران انگیزشی کانادایی-آمریکایی همراه می‌شویم. چگونه میلیونر شویم؟ آیا شما نیز تاکنون این سؤال را از خود پرسیده‌اید؟ امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که علاقه‌ای به کسب درآمد و ثروتمند شدن نداشته باشد. با کشف طلا که گروهی از باستان شناسان آلمانی و گرجستانی معتقدند سایت ساکریسی ""Sakdrisi site"" در جنوب گرجستان، در هزاره سوم و چهارم پیش از میلاد احتمالا قدیمی‌ترین معدن طلا شناخته شده در جهان باشد، این فلز ارزشمند رؤیای یک شبه ثروتمند شدن را در سر بسیاری افراد ایجاد نمود. اگر چه ممکن است افرادی در سراسر جهان از این طریق به ثروت رسیده باشند، اما امروزه کارشناسان و محققان بر این باورند که دستیابی به یک ثروت ماندگار و پایدار نیازمند پشتکار، تلاش، برنامه‌ریزی، مطالعه، صرف هزینه، برخورداری از مهارت و هدفمند بودن است. در کنار تمامی این موارد داشتن یک ذهنیت مثبت، رؤیاپرداز و باورپذیر که محدودیت‌های ذهنی را کنار زده و با پذیرش چالش‌ها مستقل عمل می‌کند می‌تواند هر فرد خواهان ثروتی را به این هدف بزرگ و البته دست یافتنی برساند. قانون باور یا اعتقاد به این مفهوم مهم اشاره دارد که میزان باور شما نسبت به خودتان بزرگ‌ترین عامل تعیین کننده در کسب موفقیت است. بر طبق این قانون هر آنچه که به آن ایمان دارید می‌تواند تبدیل به واقعیت شود. بزرگ‌ترین مانع در رسیدن به موفقیت مالی عدم باورپذیری کسب لیاقت مالی است. برایان تریسی معتقد است پول جذب کسانی می‌شود که برای آن ارزش قائلند و توانایی انجام کارهای بهتری را با آن دارند. در دوره پیش‌روی به بررسی موارد متعددی خواهیم پرداخت که از این جمله می‌توان به نحوه شروع یک کسب و کار، راه‌های ثروتمند شدن، رازهای میلیونرهای خودساخته، راه‌های رسیدن به شغل دلخواه، موانع بزرگ موفقیت مالی و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. امیدواریم از تماشای این ویدیوها نهایت بهره را ببرید.