دسته بندی ها:

دسته بندی ها

اصول-برقراری-ارتباط-موثر

اصول-برقراری-ارتباط-موثر

تعداد ویدئوها: 28

در دوره ویدیویی «اصول برقراری ارتباط موثر» به بیان راهکارهای مفید و کاربردی در خصوص ایجاد ارتباطی مناسب با دیگران می‎پردازیم. برقراری ارتباط با دیگران به عنوان مؤلفه‎ای در نظر گرفته می‎شود که از دیرباز انسان‎ها با آن درگیر بوده‎اند. از برقراری ارتباط با اعضای خانواده گرفته تا رابطه‎های شکل گرفته در جامعه، همگی باعث شده‎اند که توانایی ایجاد این نوع از ارتباط به صورت موثر به عنوان یکی از مهارت‎های مهم هر شخص شناخته شود. در واقع از جمله خصوصیات بارز انسان‎های موفق در طول تاریخ، برقراری چنین ارتباط پایداری با سایر افراد جامعه می‎باشد. اما دستیابی به این مهارت به فراگیری اصول و مفاهیم برقراری ارتباط نیاز دارد و با تمرین بسیار در فرد حاصل می‎شود. مباحث متعددی وجود دارند که فرد با در نظر گرفتن آنها می‎تواند در خانواده، جامعه و محل کار بهترین ارتباطات را با سایرین برقرار کند که از مهم‎ترین آنها می‎توان به طراحی محتوای پیامی ارزشمند و به یاد ماندنی‎تر کردن آن، توجه به زبان بدن، طریقه ارتباط با افراد در سطوح مختلف، ایجاد رابطه‎ای دوستانه، چگونگی اعتماد سازی و کاهش استرس و فشار اشاره کرد. ما نیز در این مجموعه ویدیویی تصمیم داریم تا شما عزیزان را با راهکارها و روش‎های برقراری ارتباط موثر آشنا کنیم تا بتوانید در روابط خود به خوبی از آنها استفاده نمایید. با ما همراه باشید.

اصول-کار-گروهی

اصول-کار-گروهی

تعداد ویدئوها: 27

در دوره ویدیویی «اصول کار گروهی» همراه شما عزیزان هستیم تا با تقویت مهارت‎های کار گروهی ارتباط مؤثرتری با سایر اعضای تیم داشته باشید. امروزه افراد بسیار کمی در جهان هستند که کاملا به صورت فردی مشغول به کار باشند و با اشخاص دیگری ارتباط برقرار نکنند. همین موضوع به تنهایی اهمیت بالای کار گروهی را نشان می‎دهد. کارکنان به عنوان محرکه‎های اصلی یک سازمان باید بتوانند به خوبی با هم ارتباط برقرار نموده و در انجام امور با یکدیگر تعامل داشته باشند. البته موفقیت در کار گروهی مهارتی نیست که به یکباره در فرد ایجاد شود و به فراگیری اصول و راهکارهایی نیاز دارد. یکی از اصلی‎ترین نکات در این موفقیت به انتخاب صحیح اعضای گروه بر می‎گردد. یک رهبر موفق باید بتواند بهترین افراد را از لحاظ کارایی و خصوصیات برای تیم انتخاب کند و به درستی اهداف خود را برای آنان مشخص نماید. همچنین باید با توجه به مهارت‎ها و ویژگی‎های اعضای گروه بین آنان تقسیم کار صورت گیرد تا عملکردی مناسب را منجر شود. ارتباط مناسب و همدلی بین کارکنان نیز از دیگر عوامل موفقیت در کار گروهی به شمار می‎رود که موارد متعددی را شامل می‎گردد. ایجاد اعتماد، رفتار صادقانه، درک تفاوت‎ها، توانایی خوب گوش دادن، برخورداری از دیدگاهی مثبت، پشتیبانی کردن و بخشش را می‎توان نمونه‎هایی از مباحث ضروری در برقراری ارتباط موفق برشمرد. ما نیز در این مجموعه آموزشی تصمیم داریم تا شما عزیزان را با این مفاهیم آشنا کنیم تا بتوانید به عضوی مفید و عالی برای گروهتان تبدیل شوید. با ما همراه باشید.

تعبیرخواب

تعبیرخواب

تعداد ویدئوها: 2

نکاتی طلایی درباره رابطه

نکاتی طلایی درباره رابطه

تعداد ویدئوها: 7

در دوره ویدیویی «نکات طلایی درباره رابطه» با ما همراه باشید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی هر فرد انتخاب یک شریک برای زندگی است؛ فردی که بتوان در کنار آن یک زندگی شاد، آرام، موفق و ارزشمند را سپری نمود. افراد در جوامع با ویژگی‌های شخصیتی، اجتماعی و خانوادگی متفاوتی رشد می‌کنند و میزان موفقیت آنها در یک رابطه زناشویی به عوامل متعددی از جمله دانش از زندگی مشترک، آموخته‌ها و البته رشد فکری آنها که بیانگر میزان آمادگی برای ورود به یک زندگی مشترک می‌باشد بستگی دارد. آگاهی از اصول یک رابطه موفق می‌تواند در انتخاب و پیشبرد صحیح یک رابطه تأثیر بسزایی داشته باشد. روابطی که در قالب رشد همزمان و متقابل دو طرف، صداقت، حفظ احترام، صبوری، امنیت بخشی و به دور از خودخواهی شکل می‌گیرند از استحکام و دوام بالاتری برخوردارند. یک اصل مهم در برقراری روابط پرهیز از وابسته شدن پیش از رسیدن به شناخت کافی در زمان مشخص است زیرا گاهی برخی روابط ناموفق بوده و با بروز نشانه‌های ترک رابطه تنها افرادی می‌توانند به درستی تصمیم بگیرند که در طول رابطه مدیریت درستی بر روی افکار و احساسات خود داشته‌اند. در دوره پیش‌روی به بیان نکاتی پیرامون داشتن یک رابطه مستحکم، مراحل بعد از جدایی، نشانه‌های ترک رابطه و ... خواهیم پرداخت. امیدواریم تماشای این ویدیوها برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

ماه تولدتان چه میگوید

ماه تولدتان چه میگوید

تعداد ویدئوها: 22

در دوره ویدیویی «ماه تولدتان چه می‌گوید» با ما همراه باشید. همه ما انسان‎ها در روزها و ماه‎های متفاوت سال متولد شده‎ایم و هر کدام از خصوصیات و ویژگی‎های اخلاقی گوناگونی برخوردار هستیم. اما نکته جالبی که عموما مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‎گیرد ارتباط میان این خصوصیات و ماه‎های تولد است؛ به طوری که زمان بسیاری را در سایت‎ها، مقالات و کتاب‎های مختلف برای یافتن اطلاعاتی درباره خود می‎گذرانیم و به دنبال حقایقی از ناشناخته‎های زندگیمان می‌گردیم. گستره این جستجو نیز به قدری وسیع گشته که تقریبا میان تمام موضوعات پیرامون زندگی از طالع‎بینی‎های مربوط به ماه‎ها استفاده می‎کنیم. به عنوان نمونه می‎توان به ارتباط میان ماه‎های تولد و رابطه‎های دوستی، زناشویی، صفات اخلاقی و شخصیت‌شناسی اشاره کرد که امروزه در بسیاری از وب سایت‎ها و کتاب‎ها به آنها پرداخته می‎شود. همچنین یکی دیگر از مواردی که محققان و دانشمندان به طور ویژه در حال بررسی آن هستند وجود ارتباط میان ماه‎های تولد و انواع بیماری‎هاست. به گونه‎ای که هر یک از متولدین ماه‎های سال به چه نوع از بیماری‎هایی بیشتر مبتلا می‎گردند و راه پیشگیری از آنها چه می‎باشد. البته نمی‎توان به طور حتم نظری محکم در این رابطه صادر کرد و عوامل بسیار دیگری نیز در این خصوص دخیل هستند. نظر شما چیست؟ آیا میان ماه‎های تولد افراد و موضوعات مربوط به آنها رابطه‎ای وجود داشته و یا اینکه خرافاتی بی‎پایه و اساس بوده که صرفا جنبه سرگرمی دارند؟ در ادامه توجه شما را به تماشای ویدیوهای این دوره جلب می‌کنیم.

فال حافظ

فال حافظ

تعداد ویدئوها: 2