دسته بندی ها:

دسته بندی ها

زاویه-بسته

زاویه-بسته

تعداد ویدئوها: 11

زاویه بسته گفت و گویی جذاب و صمیمی با ستارگان محبوب شماست. در این گپ صمیمانه شما را با شخصیت‌های سرشناس فوتبالی از جمله بازیکنان تیم ملی و باشگاه‌های مختلف، مربیان و داوران محبوب کشور آشنا می‌کنیم و به جنبه‌های مختلفی از زندگی شخصی و کاری ایشان، مسیری که برای موفقیت طی کرده‌اند و چالش‌هایی که در این بین با آن روبه‌رو بوده‌اند، می‌پردازیم. هر قسمت از این برنامه به یکی از این چهره‌های سرشناس اختصاص پیدا می‌کند که در طول آن شما را با ابعاد جدیدی از زندگی پر فراز و نشیب هر یک از این ستارگان و حرف‌های ناگفته‌ی آنها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در کنار هم شاهد یکی از جذاب‌ترین و داغ‌ترین مصاحبه‌های دنیای فوتبال باشیم.

زاویه-بسته-فصل دوم

زاویه-بسته-فصل دوم

تعداد ویدئوها: 40

سال نو را با فصل جدید «زاویه بسته» آغاز می‌کنیم. در این فصل روز را با یکی از فوتبالیست‌های محبوب شما آغاز می‌کنیم تا ببینیم این ستاره‌های مستطیل سبز، در زمین زندگی چه می‌کنند و روزهای خود را چگونه می‌گذرانند. در این فصل تازه، با هر یک از مصاحبه‌شوندگان در یک روز از زندگی واقعی آن‌ها همراه می‌شویم و این مصاحبه را در چهار بخش برای شما بینندگان فوتبالی در دسترس قرار خواهیم داد، خبر خوب آنکه در این دوره، هر هفته دو بخش از مصاحبه‌های جنجالی و متفاوت زاویه بسته را خواهید دید. زاویه بسته این بار هم‌زمان زندگی شخصی و حرفه‌ای ستاره‌های فوتبال را زیر ذره‌بین گذاشته و سر درد و دل هر یک از آن‌ها نشسته است که ناگفته‌های بسیاری داشته‌اند و با دوربین ما صادقانه و شجاعانه مواجه شده‌اند. با فصل جدید «زاویه بسته» و مصاحبه‌های داغ آن همراه شوید.

زاویه-بسته- فصل-سوم

زاویه-بسته- فصل-سوم

تعداد ویدئوها: 41

با فصل جدید «زاویه بسته» در کنار شما خواهیم بود تا با گروه دیگری از محبوب‌ترین ستاره‌های فوتبال ایران، شما را شگفت‌زده کنیم. در فصل سوم، یک مصاحبه چهار قسمتی با هر یک از این ورزشکاران خواهیم داشت و سری خواهیم زد به زندگی فوتبالی و به خصوص غیرفوتبالی این ورزشکاران. صحبت‌هایی که تا به حال در هیچ کجا نشنیده‌اید را این بار از زبان خود فوتبالیست‌ها بشنوید، چالش‌ها، دغدغه‌ها، جنجال‌ها و پیچ‌وخم‌های مسیر موفقیت و ... را فقط و فقط در سری جدید زاویه بسته ببینید. در فصل تازه، با ما همراه باشید و یک روز کامل با فوتبالیست مورد علاقه خود زندگی کنید.