دسته بندی ها:

دسته بندی ها

حیات وحش برای کودکان

حیات وحش برای کودکان

تعداد ویدئوها: 46

یکی از بهترین راه‌های آموزش به کودکان، آموزش تصویری و سرگرم‌کننده است زیرا راحت‌تر به خاطر سپرده می‌شود و برای کودکان نیز جذابیت بیشتری دارد. اگر تمایل دارید تا فرزند خود را با انواع حیوانات، زیستگاه آنها و همچنین نوع تغذیه‌شان آشنا کنید و اطلاعات عمومی‌شان را تا حد امکان بالا ببرید، سرویس حیات وحش برای کودکان، بهترین گزینه خواهد بود. کودک شما در این مجموعه با حیوانات مختلفی از جمله بابون‌، بوفالو، آفتاب‌پرست، گوریل، پلنگ، فیل، پنگوئن، اسب دریایی، مار، کوسه و ... آشنا خواهد شد و تجربه متفاوتی خواهد داشت.

سرآشپز کوچولو

سرآشپز کوچولو

تعداد ویدئوها: 43

در این دوره مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی را گردآوری کرده ایم که نوجوانان می توانند با استفاده از آن تبدیل به یک سرآشپز حرفه ای شوند و خانواده یا دوستانشان را به یک وعده غذای خوب و یا عصرانه ای دلچسب مهمان کنند.

شعرهای کودکانه

شعرهای کودکانه

تعداد ویدئوها: 191

در این سرویس مجموعه ای از شعرهای کودکانه به زبان انگلیسی جمع آوری شده است که هم می تواند سرگرم کننده و هم آموزشی باشد.

شعرهای آموزشی لغات انگلیسی

شعرهای آموزشی لغات انگلیسی

تعداد ویدئوها: 102

در این سرویس مجموعه ای از ویدئوها گردآوری شده اند که با استفاده از شعرهایی به زبان انگلیس، لغات مختلف را در آن آموزش می دهد.

آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان

تعداد ویدئوها: 53

در دوره ویدیویی «آموزش کامپیوتر برای کودکان» برآنیم تا مهارت و دانش کودکان را در زمینه کار با کامپیوتر و موارد مرتبط با آن افزایش دهیم. امروزه لزوم فراگیری نحوه کار با کامپیوتر امری اجتناب‌ناپذیر بوده و کودکان در سنین پایین می‌توانند به راحتی این مهارت را به روش‌های گوناگون همچون مطالعه کتاب و یا تماشای ویدیوهای آموزشی فراگیرند. با توجه به رده‌های سنی موجود، این آموزش‌ها در سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرند که در سطح مقدماتی، عموما به آموزش مواردی همچون شناخت انواع کامپیوتر، آشنایی با بخش‌های سخت افزاری و نرم افزاری، سیستم عامل ویندوز، دنیای اینترنت و مواردی از این قبیل پرداخته می‌شود. در مجموعه پیش‌روی سعی نموده‌ایم علاوه بر موارد فوق‌الذکر نگاهی نیز داشته باشیم به مباحثی همچون آشنایی با نرم افزار فتوشاپ، آموزش نحوه ساخت ایمیل، آموزش مقدماتی آفیس، نحوه نصب نرم افزارها، آشنایی با مرورگرها و هینطور وب سایت‌های مفید برای کودکان. از جمله این وب سایت‌های جذاب و کاربردی می‌توان به سایت کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران اشاره کرد که انواع مختلفی از کتاب‌ها را با توجه به سلایق و رده‌های سنی مختلف در دسترس عموم قرار داده است. امیدواریم از تماشای ویدیوهای این مجموعه که به آموزش مقدماتی کامپیوتر پرداخته است نهایت استفاده را ببرید.