دسته بندی ها:

دسته بندی ها

شعرهای کودکانه

شعرهای کودکانه

تعداد ویدئوها: 191

در این سرویس مجموعه ای از شعرهای کودکانه به زبان انگلیسی جمع آوری شده است که هم می تواند سرگرم کننده و هم آموزشی باشد.

شعرهای آموزشی لغات انگلیسی

شعرهای آموزشی لغات انگلیسی

تعداد ویدئوها: 102

در این سرویس مجموعه ای از ویدئوها گردآوری شده اند که با استفاده از شعرهایی به زبان انگلیس، لغات مختلف را در آن آموزش می دهد.

آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان

تعداد ویدئوها: 53

در دوره ویدیویی «آموزش کامپیوتر برای کودکان» برآنیم تا مهارت و دانش کودکان را در زمینه کار با کامپیوتر و موارد مرتبط با آن افزایش دهیم. امروزه لزوم فراگیری نحوه کار با کامپیوتر امری اجتناب‌ناپذیر بوده و کودکان در سنین پایین می‌توانند به راحتی این مهارت را به روش‌های گوناگون همچون مطالعه کتاب و یا تماشای ویدیوهای آموزشی فراگیرند. با توجه به رده‌های سنی موجود، این آموزش‌ها در سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرند که در سطح مقدماتی، عموما به آموزش مواردی همچون شناخت انواع کامپیوتر، آشنایی با بخش‌های سخت افزاری و نرم افزاری، سیستم عامل ویندوز، دنیای اینترنت و مواردی از این قبیل پرداخته می‌شود. در مجموعه پیش‌روی سعی نموده‌ایم علاوه بر موارد فوق‌الذکر نگاهی نیز داشته باشیم به مباحثی همچون آشنایی با نرم افزار فتوشاپ، آموزش نحوه ساخت ایمیل، آموزش مقدماتی آفیس، نحوه نصب نرم افزارها، آشنایی با مرورگرها و هینطور وب سایت‌های مفید برای کودکان. از جمله این وب سایت‌های جذاب و کاربردی می‌توان به سایت کتابخانه ملی کودکان و نوجوانان ایران اشاره کرد که انواع مختلفی از کتاب‌ها را با توجه به سلایق و رده‌های سنی مختلف در دسترس عموم قرار داده است. امیدواریم از تماشای ویدیوهای این مجموعه که به آموزش مقدماتی کامپیوتر پرداخته است نهایت استفاده را ببرید.

حیات-وحش-برای-کودکان

حیات-وحش-برای-کودکان

تعداد ویدئوها: 46

در مستند «حیات وحش برای کودکان» با ما همراه باشید. در موازات زندگی بشر، حیوانات، پرندگان، آبزیان و سایر گونه‌ها چرخه زندگی منحصر به خود را دارند. خشکی، دریا و آسمان سکونتگاه این جانداران بوده و هر گونه به شکلی متفاوت و با پیروی از غریزه نهادینه شده در وجودشان در تلاش برای بقای نسل خود می‌باشند. در مسیر مطالعه زندگی جانوران مختلف گاهی با صفات و القابی مواجه می‌گردیم که به نوعی توصیف جالب توجهی از ویژگی‌های آن حیوان ارائه می‌نمایند؛ سریع‌ترین، بزرگ‌ترین، درنده‌ترین، تیزبین‌ترین و صفاتی مشابه که تنها به گونه‌ای خاص اتلاق می‌شود. به عنوان مثال فیل‌ با وزنی در حدود 6 تن به عنوان سنگین‌ترین جانور خشکی و پوزپلنگ با حداکثر سرعت 120 کیلومتر بر ساعت، سریع‎‌ترین جانور خشکی لقب می‌گیرد. گیاه‌خوار و گوشت‌خوار، رام و سرکش، خونسرد و خونگرم هریک قلمرو زندگی مشخصی دارند؛ برخی بر بلندای کوه‌ها، برخی در اعماق اقیانوس و گروهی بر فراز آسمان و یا در بیشه‌ای در دل جنگل‌‌ها زندگی می‌کنند. در دوره پیش‌روی برآنیم تا با نگاهی به دنیای زیر آب، بررسی برخی گونه‌های جانداران خشکی و انواع پرندگان به بررسی گوشه‌ای از حیات وحش این کره خاکی بپردازیم. امیدواریم از تماشای این مستند دیدنی و جذاب نهایت استفاده را ببرید.